Radovan Matúš (DJ Tager)

Dodávateľ prírodného hnojiva, vermikompostérov a kompostu, vyštudoval manažment no v súčastnosti ako slobodný umelec pod pseudonymom Tager patrí medzi jedného z najbookovanejších a najvyťaženejších DJov v Strednej a Východnej Európe. Vo voľnom čase sa od roku 2012 venuje vermikomposovaniu. Je to rovnako ako ľudia z tohoto krásneho festivalu, človek zmýšľajúci prírodne. Sám má záhradku, kde si úspešne už niekoľko rokov vďaka […]


Dodávateľ prírodného hnojiva, vermikompostérov a kompostu, vyštudoval manažment no v súčastnosti ako slobodný umelec pod pseudonymom Tager patrí medzi jedného z najbookovanejších a najvyťaženejších DJov v Strednej a Východnej Európe. Vo voľnom čase sa od roku 2012 venuje vermikomposovaniu. Je to rovnako ako ľudia z tohoto krásneho festivalu, človek zmýšľajúci prírodne. Sám má záhradku, kde si úspešne už niekoľko rokov vďaka umnému dizajnu Paťky Černákovej pestuje bez umelých hnojív, za pomoci svojho vermikompostu, ovocné stromy, kriky, bylinky a zeleninu vo vyvýšených záhonoch.

Aký význam pre Vás majú „Stavby“ a ako vnímate význam či už tohto slova, alebo jeho obsahu?

Pozrite sa na nebeské vtáky: nesejú, ani nežnú, ani do stodôl nezhromažďujú, a váš nebeský Otec ich živí. Nie ste vy oveľa viac ako ony? A kto z vás si môže starosťami pridať čo len lakeť k svojmu životu? A čo sa tak staráte o svoj odev? Pozrite sa na poľné ľalie, ako rastú: nepracujú, nepradú; a hovorím vám, že ani kráľ Šalamún v celej svojej sláve nebol oblečený tak ako jediná z nich.

Prečítajte si ďalšie články z kategórie: