Adam Krakovský , Filip Bado alebo Dominik Krakovský

Venujeme sa vodnému manažmentu snažíme sa o to aby sa chránila najvzácnejšia tekutina voda. Staviame čistiarne odpadových vôd bez el, energie a mechanických súčiastok. Sebestačné a udržateľné systémy. Tak tiež navrhujeme a realizujeme riešenia na revitalizáciu poškodenej krajiny a pokúšame sa vrátiť vodu do častí krajiny kde zmizla, keď prišiel človek.  Prirodzene vraciame vodu do prostredia. Voda je ŽIVOT. 80% […]


Venujeme sa vodnému manažmentu snažíme sa o to aby sa chránila najvzácnejšia tekutina voda. Staviame čistiarne odpadových vôd bez el, energie a mechanických súčiastok. Sebestačné a udržateľné systémy.

Tak tiež navrhujeme a realizujeme riešenia na revitalizáciu poškodenej krajiny a pokúšame sa vrátiť vodu do častí krajiny kde zmizla, keď prišiel človek.  Prirodzene vraciame vodu do prostredia.

Voda je ŽIVOT. 80% mozgu je z vody. Ku každodennému životu potrebujeme vodu. Voda je nekompromisná, nepredvídateľná no bez nej by sme nemohli žiť. Voda nám dáva aj berie. Ľudia si nevážia naše vodné zdroje neudržiavajú ich, znečisťujú a znehodnocujú. Preto sa snažíme chrániť vodu.

www.ekocisticky.sk

Comments

comments

Vyučený v odbore “Operátor Ekotechnologických Zariadení” na chemickom učilišti. Nadšenec permakultúry, trvalo udržateľného hospodárstva a ekologického poľnohospodárstva. Zaoberám sa najmä Akvapóniou – technológiou, ktorá kombinuje chov rýb a pestovanie rastlín, ako aj možnosťou jej uplatnenia a prevádzkovania v našich klimatických podmienkach...

Publikované , aktualizované .
Prečítajte si ďalšie články z kategórie: